Digitalizácia
Prevádzajte Vaše dokumenty do prehľadávateľného a editovateľného formátu priamo z panelu Vášho multifunkčného zariadenia. Dáte tak základ prehľadnému a funkčnému elektronickému archívu s možnosťami ľahkého vyhľadávania potrebných informácií.

ABBYY FlexiCapture
Komplexné riešenie pre automatizované spracovanie faktúr, formulárov a ďalších typov dokumentov. Aplikácia automaticky rozpozná, o aký typ dokumentu sa jedná a vyťaží z nich požadované údaje ..

ABBY Recognition Server
Robustné riešenie pre účely digitalizácie dokumentov a konverziu PDF.

Document Navigator
Skenujte svoje dokumenty z multifunkčného zariadenia priamo do Vášho DMS systému. Momentálne sa neponúka ako produkt, ale jeho možnosti sú obsiahnuté v novej verzií SafeQ 6.

ScanFlow
Umožňuje prevádzať dokumenty do formátov Word, Excel, prehľadávateľné PDF alebo vytvárať jednoduchý archív.

bONZ
Najjednoduchšie zabezpečenie sledovania prevádzky podľa používateľov, určené pre menšie organizácie s jedinou multifunkciou, školy, obce a obecné úrady, prípadne pre detašované pracoviská väčších firiem.

SafeQ
Vďaka svojej mimoriadnej škálovateľnosti a bohatému rozsahu funkcií vám SafeQ splní takmer akékoľvek prianie, pokiaľ ide o efektivitu a flexibilitu riešenia správy kancelárskej tlače. Vďaka kompletnej modularite je možné túto softvérovú sadu nakonfigurovať presne podľa potrieb jej užívateľov. Ešte lepšie je, že rôzne moduly SafeQ je možné zakúpiť a využívať samostatne alebo v potrebnej kombinácii.
Copyright © 2016 by MeliTech  ·  Všetky práva sú rezervované  ·  E-Mail: melitech@melitech.sk ·  Hotline: 0904 487 654  ·  zdroj: www.konicaminolta.sk
  Stiahnite si aplikácie pre Váš Bizhub