Mám záujem o servis - ako postupovať?
Využite možnosť objednávky  (servis@melitech.sk), prípadne môžete priamo kontaktovať  naše servisné oddelenie (0904 487 654, 0949 224 331), ktorému nahlásite potrebné údaje, ako sú model zariadenia, popis závady, približný počet kópií a kontaktné údaje. Po dohode so servisným technikom Vás budeme kontaktovať a dohodneme termín servisného zásahu.

Dochádza mi spotrebný materiál!!!    toner, papier...
Štandartný spotrebný materiát sa nachádza v našich skladoch a je pripravený na cestu k Vám.

Zmluvný servis:
Servisno - materiálová zmluva - zmluva o servisnej starostlivosti sa podpisuje na určité, dopredu stanovené obdobie. Po podpise zmluvy sa stávate našim prioritným zákazníkom. SM zmluvou získate kvalitné tlačové riešenia, znížite prevádzkové náklady a zvýšite efektivu práce. V cene zmluvy máte postarané o kompletnú starostlivosť o Vaše zariadenie a neprekvapia Vás nečakané náklady na servis, alebo spotrebný materiál. V cene máte zahrnutý servis o zariadenia, poradenstvo, náhradné diely, spotrebný materiál, ako je toner, papier... Cena sa odvíja od modelu a dĺžky trvania zmluvy. Pre bližšie informácie nás kontaktujte. (obchod@melitech.sk)

Nahlásenie servisu, objednávka spotrebného materiálu...
Copyright © 2016 by MeliTech  ·  Všetky práva sú rezervované  ·  E-Mail: melitech@melitech.sk ·  Hotline: 0904 487 654  ·  zdroj: www.konicaminolta.sk